Hakkımızda

Hakkımızda

21. yüzyıl yaratıcılık çağının anahtar kelimeleri zariflik, sempatiklik ve özgünlük, son 10 yıldır fotoğraflar ile kendini yansıtıyor. Artık kaliteli ekipmanların yetersiz kaldığı bu dönemde genç ve özgün bakış açısı değer kazandı.

Biz Kimiz?

Cowork production olarak çağa ayak uyduran çalışmalarımız yanında güçlü ve “bizden” izlenim bırakan çalışmalarımız ile ünlüyüz. Genç, yenilikçi ve en önemlisi isteklerinize değer veren ekibimiz İle kendinizi bu alanda profesyonellerin eline rahatlıkla bırakabilirsiniz. Cowork, isterseniz moda, gıda ve güzellik gibi herhangi bir sektörde ürününüzün değerini yansıtabilecek potansiyeli sahiptir.

Hizmetlerimiz

Katalog çekimi, ürün fotoğraf çekimi, e-ticaret fotoğraf çekimi, moda çekimi, dergi çekimi, aksesuar çekimi vb. tüm çekimlerinizi eksiksiz olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Fotoğraf stüdyosu hizmeti dahilinde sosyal medya çekimleri için gereken ekip ve ekipman hizmetlerini de tek elden sunmaktayız. Youtuber, influencer veya sosyal medya çekimi yapmak isteyen tüm kurum ve kişilere fotoğraf stüdyosu hizmeti dahilinde istenildiği takdirde çekim için gereken profesyonel saç tasarımı, makyaj hizmeti, styling hizmeti gibi prodüksiyon hizmetleri de sunulmaktadır